محل تبلیغات شما

کارگردان کشورمان غزاله شرکا درباره فیلم سینمایی دارجلینگ محدود اثر  وس اندرسن می نویسد :

فیلم دارجلینگ محدود (The Darjeeling Limited) از وس اندرسن محصول سال 2007 است . این فیلم درباره ارتباطات خدشه دار سه برادر است که به مرور تا پایان فیلم بهبود می یابند . هر کدام از آن ها ویژگی های خاصی دارند ، مانند کمبود اعتماد بنفس ، برای هر دقیقه برنامه ریزی و نقشه ریختن و مغرور بودن . اما سفر به آن ها می آموزد که به دست تقدیر نقش مهمی در سرنوشت انسان دارد . به قول بزرگمهر همواره دست تقدیر بر تدبیر غالب است . نجات چند پسربچه از رودخانه باعث شد مسیر آن ها بکلی تغییر کند و متوجه شوند که با انسانیت و کمک به دیگران چقدر برای دیگران ارزشمند می شوند . همچنین در این روند متوجه می شوند که دیوار های بلندی که با باور های منفی بین خودشان کشیده اند چقدر بیهوده بوده و در نهایت به وجود یکدیگر نیاز دارند تا تکیه گاه هم باشند . به نظرم دارجلینگ محدود فیلم آموزنده ای برای مخاطبان است و آن ها را به تفکر وا می دارد .

اما از لحاظ فنی و تدوین ایراداتی داشت و داستان فیلم می توانست بیش از آن ها پردازش شود و سکانس های پر معناتری داشته باشد . در هر صورت کارگردان را همیشه باید با آخرین فیلمش سنجید که به نظر من آثار وس اندرسن در هر مرحله پخته تر و زیباتر می شود . خصوصا فیلم هتل بزرگ بوداپست که من در فیلم سگنال آخر هم به آن اشاره نموده ام .

غزاله شرکا

آدرس منبع :

http://ghazaltv.com/

جواهرات تراش‌نخورده , فیلم او بیرون از اینجاست , بازیگران فیلم سینمایی شمال و جنوب , فیلم طبقه هفتم , فیلم تفاوت دختر و پسر , فیلم شمال و جنوب , فیلم سینمایی بچه نشو داستان , فیلم ویلا می تازد ویکی پدیا   , او بیرون از اینجاست , فیلم نور اتش , سریال انگلیسی شمال و جنوب , بازیگران سینمایی غروب تبهکاران , سریال شمال و جنوب , دانلود فیلم سرقت الماس رابرت ردفورد  , بازیگران بازی اسرار آمیز2 با تصاویر , عکس بازیگران فیلم شمال وجنوب محصول انگلستان , جنگ تمساح وپاندای گ کو کار , بازیگر زن سینمایی غروب تبهکاران , بازیگران سریال شمال وجنوب , فیلم سینمایی باد در باتلاق , باد در باتلاق نیکلاس ری , فیلم سینمایی شمال و جنوب , عکس دایتی در دیوار بیمارستان درحاشیه , بازیگر فیلم شمالوجنوب , داستان فیلم طبقه هفتم , amazon     , فیلم خانواده آشپز , بازیگران فیلم سیگنال آخر , خلاصه داستان سریال ساعت صفر , نقد سریال رنگ شک , داستان کامل یکی مثل من , خلاصه ی فیلم اتحاد منچستر یونایتد , داستان فیلم یکی مثل. من , فیلم سرقت الماس , بازیگران فیلم سینمایی ی الماس , سرقت الماس   , اسم بازیگران بازی اسرار آمیز 2   , اسامی بازیگران فیلم ویلا می تازد ,    فیلم‌سینمایی ویلا می تازد ویکی پدیا , رایوس ریواس , داستان فیلم اسمان من واقعیه , سریال آسمان من درباره ی چیست , کارن گراسل وهمسرش , داوطلب مرگ kamikaze 1986     , فیلم پیوند عاطفه ها , ملیسا سو اندرسون و مایکل لاندون , نقد فیلم یک تکه نان , يه تکه نان نقد , دانلود فیلم حصار ضد خرگوش , دانلود فیلم compulsion     , نقد سریال کره ای پاستا  , فیلم سینمایی نور آتش , فیلم سینمایی نور واتش , ﺟﯿﺎﮐﻮﻣﻮ ﻣﺎﺭﺗﻠﯽ , فیلم روح وجین , صد روز در پرلرمو , سریال شمال جنوب ی , نقد فیلم جهنده , داستان فیلم دردل امواج , بازیگران فیلم در دل امواج

فیلمبرداری مستند بلند «پری» به کارگردانی سودابه مجاوری

فیلم‌های سه‌گانه عباس کیارستمی

کارگردان کشورمان غزاله شرکا درباره فیلم سینمایی دارجلینگ محدود اثر وس اندرسن می نویسد :

فیلم ,سینمایی ,بازیگران ,شمال ,سریال ,داستان ,فیلم سینمایی ,بازیگران فیلم ,داستان فیلم ,و جنوب ,آن ها ,سینمایی دارجلینگ محدود ,فیلم سینمایی دارجلینگ ,کارگردان کشورمان غزاله

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ساتیر